חיפוש עסקים
הצגת חיפוש

ייעוץ עסקי לעסק שלך

Id: 1109
תמונות בטעינה...
  • ייעוץ עסקי לעסק שלך


חצי מיליון עסקים קטנים בישראל (עסקים קטנים ובינוניים, עד גודל של 100 מועסקים, מהווים יותר מ-99% מהעסקים בארץ. עסק המעסיק עד 50 עובדים נחשב לקטן. לעסק בינוני נחשב עסק שבו יש 50-250 עובדים), כ-41 אלף מהם נסגרים מדי שנה, (אחד מכל 3 עסקים שנפתחו יסגור את שעריו בתוך 5 שנים, ורק אחוזים מעטים ישרדו 3 עשורים ויותר) ואלה ששורדים, נמצאים ברובם במלחמת קיום תמידית ובשגרה שוחקת.
כוחו של העסק טמון ברובו בהון האנושי המפעיל אותו, רעיון טוב ותכנית עסקית טובה בלבד אינם מהווים ערובה להצלחה לאורך זמן. הבעיה היא שהעסק הקטן והבינוני אינו יכול על פי רוב להרשות לעצמו העסקה של אנשי מקצוע מומחים בכל התחומים הנדרשים לפעילות העסק: ניהול, שיווק, מכירות, פרסום, רכש, יחסי ציבור, סוגיות משפטיות, מימון, כספים, לוגיסטיקה, יצור, מערכות מידע וכו'.
פעמים רבות, מנסה העסק למלא חללים אלו על ידי העסקת יועץ עסקי, אך אין יועץ עסקי שניתן לומר עליו שהוא מומחה בכל התחומים (כמו גם בעל העסק והמנכ"ל שאינם יכולים להיות מומחים בכל התחומים) אך מאחר והעסק מרשה לעצמו לממן "רק" יועץ אחד אותו היועץ מנסה לתת מענה רחב ממידותיו. מצב זה יכול בקלות לדרדר את העסק לפעול לפי "עצות" שגויות שיגרמו לעסק הפסדים משמעותיים ולעיתים קריסה.
ביזניס שילד, מקבוצת החברה לניהול כספי ועדים בע"מ, הוקמה על מנת לתת מענה מלא לעסק, ביזניס שילד מאגדת יועצים מומחים מתחומים שונים המשתפים יחד כוחות על מנת לבחון את העסק על כל היבטיו ולקדם כל אחד מאגפי העסק במידה הנחוצה על מנת ליצור מכלול אחד הפועל בסינרגיה מושלמת. כמו כן, צוות המומחים יזהה ויאתר מוקדם ככל הניתן נקודות חולשה של העסק ויפעל על מנת לתקן ולחזק נקודות אלו.
כדי שהמערכת תפעל, רוכש העסק בתשלום חודשי קבוע "בנק שעות מומחה" אותו הוא יכול לנתב בכל חודש בצורה שונה בהתאם לצרכים המשתנים ולדינאמיקה העסקית (שעתיים שיווק, שעה משפטית, שעת מימון, שעתיים בפרסום דיגיטלי ושעת רכש לדוגמה). אם בנק שעות הבסיס אינו מספיק בחודש מסוים, יכול העסק לרכוש שעות מומחה נוספות ככל הצורך. מנהל לקוח מלווה את העסק ודואג שבעלי העסק לא "ישכחו" לבדוק פעילויות העסק לאורך זמן, יבוצעו ניתוחים חשבונאיים על פעילות העסק ויוכנו תכניות פיתוח עסקי.

 
 
 
 
בקשתך בביצוע....
כותרת
תוכן