חיפוש עסקים
הצגת חיפוש

כתבו עלינו ב דה-מרקר

Id: 2961
תמונות בטעינה...
  • כתבו עלינו ב דה-מרקר


TheMarker Labels לינק לכתבה: https://www.themarker.com/labels/1.8998966

תיווך עסקים: מסחר באמצעות ביזנס שילד
הדרך למכירת עסק רצופה שלבים חשובים ומהותיים עד לשלב הסופי, לכן חשוב שתהיו מלווים באנשי המקצוע הנכונים לתוצאות מקסימליות

ביזנס שילד מתמחה בכל הקשור למסחר בעסקים – מכירה ורכישת עסקים, מיזוגים בין עסקים, פירוק, הכנסת שותפים לעסק, מכירת מניות של העסק. החברה מעניקה שירותים למגוון סוגי עסקים מקטנים ועד גדולים בכל רחבי הארץ, ומנהלת מאות תהליכי מכירת עסקים מדי שנה.

בראש החברה עומדים רמי ספייב ורז שלו, בעלי ניסיון רב שנים בייעוץ עסקי ובליווי עסקים. השניים שמים דגש על שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וניהול תהליך המכירה בדיסקרטיות מקסימלית, על מנת לא לפגוע בפעילות העסק מול עובדים, לקוחות, ספקים ומתחרים. כדי להבטיח זאת, החברה מגייסת עובדים בעלי רקע בתחום העסקי ומכשירה אותם בעצמה.

ליווי כל סוגי העסקים בתהליך המכירה
ביזנס שילד מלווה בעלי עסקים בכל הגדלים ומכל התחומים במכירת העסק, וכן מטפלת במכירת עסקים קטנים. "ליווי תהליך מכירה של עסק אינו דבר של מה בכך", אומר רז, "מדובר בתהליך עמוק שנדרש לבצע כאשר המכירה הינה השלב הסופי שלו". 

רז מסביר כי תחילתו של התהליך בלמידת העסק היא באמצעות תחקיר ועיון בדוחות החשבונאיים של העסק. "אנחנו צוללים פנימה על מנת להבין כיצד נראתה התנהלות העסק בשנים האחרונות", הוא מספר. כך ביזנס שילד בוחנת את מחזור ההכנסות של העסק בשנים האחרונות, ההוצאות הקבועות והרווחים, מבצעת הערכה לשווי הציוד, המלאי והנכסים הפיזיים והדיגיטליים של העסק וממפה את לקוחות העסק לצד סוג העובדים בו. אלו מסייעים בהערכת שווי העסק ובסיכום על מחיר מכירה אפשרי במצב השוק באותו הזמן.  

לצד זאת, התהליך כולל זיהוי קהלי היעד הפוטנציאליים לרכישת העסק, ומתוכם מיפוי הרוכש הפוטנציאלי שעבורו ערך העסק יהיה הגבוה ביותר. בהתאם לכך, יקבעו פעולות שיווק ומכירת העסק. לרוב, ביזנס שילד פונה בראש ובראשונה אל רוכשים פוטנציאליים הרשומים במאגר שלה. צעדי שיווק נוספים כוללים פרסום העסק בפלטפורמות שונות. אפשרות נוספת הינה לפרסם ללקוחות פוטנציאליים בענף מסוים, במידה והתקבלה החלטה כי המכירה האידאלית תתבצע לעסק אחר באותו ענף.  

מאגר עצום של לקוחות פוטנציאליים
ביזנס שילד מחזיקה במאגר הכולל אלפי לקוחות פוטנציאליים מכל רחבי הארץ המעוניינים ברכישת עסק ובשלים לביצוע עסקה. "כשאדם מעוניין למכור את העסק שלו, ככל שיפנה לחברה המחזיקה במאגר לקוחות גדול יותר, כך יגדיל את הסיכוי לאתר קונה מתאים בזמן קצר ולקבל תמורה הוגנת עבור העסק שלו", אומר רמי.

התאמה מקסימלית בין הרוכש לעסק
"מכירה ורכישה של עסק הינה אחת העסקאות המורכבות ביותר והחשובות ביותר שאדם עושה במהלך חייו ולה השלכות רבות," מדגיש רמי, "לכן חשוב ביותר לבחון את כל ההיבטים הנוגעים בעסק טרם ביצוע העסקה".

יתרונה של ביזנס שילד הוא ביכולתה לבצע התאמה מקסימלית בין בעל העסק לרוכש, הן ברמה הפיננסית והן ברמה הפסיכולוגית. "בעלי עסקים לא פעם מוכרים את העסק שלהם מתוך אילוץ כאשר הם זקוקים למשענת ולתמיכה מקצועית ורגשית, בייחוד כאשר מדובר בעסק שבנו בעשר אצבעות. אנו שם כדי ללוות אותם בתהליך ולאפשר להם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורם", אומר רמי. כך לדבריו, לא פעם בעל עסק יהיה מוכן לגמישות רבה יותר לגבי התמורה עבור העסק שלו, אם יהיה בטוח שהרוכש הינו אדם בעל מוטיבציה ויכולת לפיתוח העסק.

ביזנס שילד הינה מומחית בכל הנוגע לאיתור עסקים לרכישה, עבור חברות המעוניינות בהגדלת פעילות ובהתרחבות עסקית באותו הענף בו הן פועלות. ייחודיותה של ביזנס שילד טמונה גם במועדון הקונים שהיא מפעילה. כך כל אדם המחפש עסק להשקעה יוכל להצטרף למועדון וצוות החברה ילווה אותו באופן צמוד ומקצועי בתהליך, החל מאפיון צרכים והגדרת תקציב ועד לאיתור העסק שיתאים בדיוק עבורו. ביזנס שילד היא היחידה בשוק שמציעה ליווי ברכישת עסק ללא עמלת תיווך!
רז מדגיש כי ברוב המקרים עוברת פחות משנה מרגע ההצטרפות למועדון ועד לאיתור עסק המתאים לצרכיו, ליכולותיו ולרצונותיו של המשקיע.


ביזנס שילד
טלפון: 09-7799275
 

 
 
 
 
בקשתך בביצוע....
כותרת
תוכן